Перейти до вмісту

Залишивши дружину з двома дітьми він закохався в іншу і дуже скоро одружився з нею.

 

Михайлові подобалися красиві, жваві, гострі на язик дівчата, але своєю нареченою він бачив милу, мовчазну, слухняну дівчину, гарну господиню і прекрасну мати. Дітей він теж дуже хотів, та й батьки його на цю тему теж бесіди проводили. З дівчатами проблем у Михайла не було, високий, спортивний красень, в свої 25 років вже завідував філією солідної фірми. Дівчата охоче відповідали на його залицяння, приймали його подарунки і знаки уваги – їм здавалося, що, якщо Михайло їх щедро обдаровує, значить, має серйозні наміри щодо них.

Але дівчата глибоко помилялися. Михайло був щедрий, йому подобалося радувати легковажних красунь, тим більше, це було так просто – купити великий букет і красуня вже твоя. Все це ще більше зміцнювало його впевненість в тому, що батьки мають рацію, кажучи про те, що всі ці красуні для сімейного життя не підходять. І він шукав свою скромницю. З Оксаною він познайомився на дні народження приятеля – Михайло одразу помітив сором’язливу дівчину, яка майже ні з ким не спілкувалася, не веселилася разом з усіма, не танцювала. Вона періодично зникала на кухні, щоб повернутися з новою стравою або віднести брудний посуд.

Це була сестра Михайлового приятеля, який їх і познайомив. Оксана була щаслива, що такий хлопець, як Михайло, звернув на неї увагу – до цього вона ні з ким не зустрічалася. Вони почали зустрічатися. Не минуло й півроку, як одружилися, чим дуже потішили родичів з обох сторін. Рівно через дев’ять місяців після весілля у молодят народився син, а ще через рік – донька. Дівчина залишила університет, так як їй було не під силу вчитися, маючи на руках двох малих дітей.

Читайте також: Мені, як матері, серце болить, від того, що сина не люблять, а він так старається для неї. Що мені зробити щоб моя дитина щасливою була?

Подружки-ровесниці заздрили Оксані – ніхто не міг і подумати, що така скромняшка зможе так вдало вийти заміж. Тільки заздрість дуже скоро перетворилася в зловтіху, Михайло пішов з сім’ї. Швидко і несподівано. Пояснив все тим, що покохав іншу жінку і йде до неї.

Пасією Михайла виявилася його колега – яскрава жінка – точна копія типажу дівчат, з якими він зустрічався в юності. Вона була розлучена і одна виховувала сина – за всіма критеріями Михайлу вона зовсім не підходила на роль дружини, та й батьки, були категорично проти. Та не зважаючи ні на кого, Михайло дійсно закохався в жінку такого типажу, і дуже скоро одружився з нею. І як уже з часом виявилося, другий його шлюб був міцнішим і щасливішим, ніж перший.