Історії

Замість того щоб вибачитися і визнати свою провину, чоловік почав мене ображати, говорити, що я погана дружинаа, яка користувалася його грошима.

Мої батьки всім родичам та знайомим хвасталися, як вдало вийшла заміж їх дочка, а тим би лиш позаздрити. Та що там казати, й сама колись думала, як же мені пощастило. У мене найкращий, найрозумніший та найкрасивіший чоловік на світі. Та все це закінчилось в той день, як я дізналась, що у нього є коханка.

Дізналася випадково, так як його ставлення до мене та до дітей не змінилося. Спочатку був ступор, образа. Потім я почала думати, як правильно все зробити.

Розлучитися і переїхати до батьків з двома дітьми (12 і 14 років) не найкращий варіантт. Терпіти таке ставлення теж дуже складно, і я вирішила нікому нічого поки не говорити.

Може це захоплення, через яке не руйнувати своє життя. Але моє ставлення до нього різко змінилося. Чоловік став для мене чужим, я почала помічати всі його недоліки, на які раніше якось не звертала уваги. Він добре заробляє, і я вирішила цим скористатися.

Просила грошей на різні потреби і відкладала їх. Він відчуваючи свою провину, ніколи не відмовляв мені у забаганках. За п’ять років я зібрала пристойну суму, не рахуючи того, що у мене є золоті прикраси, одяг, автомобіль.

Читайте також:Боюсь навіть подумати, що мені чекати після появи нашого первістка, адже грошей буде потрібно – не мало.

Старшій дочці чоловік оплачує навчання. І ось тепер я сказала чоловікові, що я подаю на розлучення. Здивування тепер у нього. Я розповіла, що весь цей час я знала про його зраду, а тепер я йду, навіть розповіла, чому не розлучилася раніше.

Замість того щоб вибачитися і визнати свою провину, чоловік почав мене ображати, говорити, що я погана дружинаа, яка користувалася його грошима. Але мені тепер все одно. Без свого житла я не залишуся, так як квартиру купували в шлюбі, а ще у мене є кругленька сума в банку. Та й працюю я, посада хоча і маленька, але зарплатою я задоволена. А у нього тепер є можливість, жити з коханкою не криючись.

Ніколи не впадайте у відчай, а головне “не рубайте з плеча”. Добре обдумайте, і лише потім РОБІТЬ. Миру та добра вам, дорогі мої!