Перейти до вмісту

Зараз мені не зручно жити у приватному будинку, бо я хочу сконцентруватися більше на особистому житті та роботі, а не на грядках та побутових проблемах.

З самого дитинства я жив у приватному будинку, але згодом, так як прийшов час вступати до вишу, я переїхав до іншого міста та там вже жив у гуртожитку. Як тільки знайшов стабільну роботу, яку міг суміщати з навчанням та оплачувати житло – я переїхав до орендованої квартири. Так я жив допоки не закінчив навчання та не знайшов хорошої роботи.

Після того я вирішив повернутись до форми житла, в якому прожив все своє дитинство та частину юності. Знайшов де можна орендувати будинок і жив в ньому. І знаєте, проживши стільки років у квартирі я звик до неї і знову жити в приватному будинку було якось не так. А через деякий час зрозумів, що все таки це не моє і я не можу жити в будинку та хочу повернутись до квартирного формату. І я зараз вам поясню чому саме так.

Найбільший плюс приватного будинку, безсумнівно, є те, що він приватний, тобто дає тобі свободу. Тут не буде набридливих або вічно невдоволених сусідів за стінкою. Відсутність сусідів за стіною також дає гарантію того, що ніхто не затопить тебе зверху і в той же час ти не затопиш нікого знизу. До того всього, ще ти господар не лише в будинку, а й за його межами. Хочеш – викопай басейн, хочеш – побудуй альтанку, хочеш – збудуй теплиці. Місце та воля для фантазії велика.

І ви звісно скажете, що на це все потрібні гроші, і так, я вас підтримаю – на це потрібно багато грошей. Приватний будинок дорівнює постійні вкладення. Його дорого утримувати та обслуговувати. Якщо допустимо у вас немає опалення, то його потрібно зробити самостійно(звісно не самі будете це все встановлювати, хіба що ви працюєте в такій сфері, але думаю ви зрозуміли про що я), а це, відповідно, багато витрат. Якщо щось зламалось, наприклад бойлер, то у вас не буде гарячої води і відповідно ви знову будете витрачати кошти(і не маленькі) на його ремонт, щоб не гріти воду на газу, щоб елементарно помитися.

Читайте також Попри це все, я все одно залишаюся для свекрухи поганою невісткою, ледачою.

 

Щодо ділянки, якщо вона є, то за нею також потрібен догляд, а відповідно час, гроші та зусилля. Так, є люди, яким дуже подобається доглядати за грядками, садами, кущами і т.д, але я не відношусь до таких людей. Можливо на старості літ я зміню своє відношення до цього, але зараз не бачу сенсу витрачати свої ресурси та час в тому числі на це все, бо в мене є справи важливіші ніж ділянка з грядками.

Живучи в квартирі я не стикався з такими проблемами, не рахуючи прориви, через які не було води, але комунальники дуже швидко виправляли ці неполадки та все швиденько ремонтували. Плюс багатоквартирні будинки переважно знаходяться в центрі міста, а це значно спрощує дорогу до роботи та назад додому. При цьому приватний будинок переважно знаходиться в примісті, або за містом взагалі, куди їде, дай боже хоча, б два три автобуси раз в півгодини. Тобто щоб спокійно добиратись потрібно мати власний автомобіль, але це теж додаткові витрати. Бензин, СТО, ремонт. Це ніхто просто так задарма не дає, тому щоб комфортно жити у власному будинку з власним авто треба дуже добре заробляти.

Зараз мені не зручно жити у приватному будинку, бо я хочу сконцентруватися більше на особистому житті та роботі, а не на грядках та побутових проблемах. Тому я переїхав назад до квартири, щоб спокійно працювати та влаштовувати особисте життя.