Перейти до вмісту

Зараз мені вже 35 роки. Шукати в цьому віці іншого чоловіка, я вже не хочу, але й Олегові також не довіряю. Я розумію, що, швидше за все, він мене кине, промінявши на молоду дівчину, яка буде більш приваблива і без проблем подарує йому дитину.

З Олегом разом живем ми уже 7 років, хоча ще не одружені. Усі дивувалися, я – молода красива дівчина, а він не робить мені пропозицію, не хоче створити сім’ю. Спершу я дратувалася на їхні докори, а потім мені це здавалося смішним. Чоловік добре промив мені мізки, і я вже теж почала вірити, що це неважливо. Але зараз дуже часто задумуюсь над цим.

Зараз я розумію, що витратила кращі роки свого життя даремно. Вірніше, на чоловіка, якому не потрібна сім’я. Він годував обіцянками й говорив, що скоро ми зможемо одружитися, але завжди знаходив привід, щоб це перенести. Олег завжди говорив: “Ось назбираємо грошей на гарне весілля, тоді й розпишемось”.

Я пояснювала йому, що для мене шикарне весілля і біле плаття зовсім не головне. Просто розписатися. Сказала, що я хочу простого, жіночого щастя. Але цивільний чоловік цього не слухав, наполягаючи на своєму.

Мама намагалася мене вчасно надоумити, говорила: “цей чоловік не хоче з тобою одружитися, і не бачить тебе мамою своїх дітей. Він просто тягне час, і морочить тобі голову”.

У той момент я нікого не слухала, і думала, що в мене ще все життя попереду, що не головне штамп в паспорті, адже нам з коханим добре разом. Навіть мати мого чоловіка, якось пошкодувала мене, і хотіла відкрити очі на свого сина. Як же я тоді була дурна, що всіх їх не слухала.

Читайте також: Ось жила і раділа – все в нас добре. Однак, Андрій уже був одружений, і від попереднього шлюбу має також дитину

Зараз мені вже 35 роки. Через постійні стреси на роботі у мене сильно зіпсувалася зовнішність і здоров’я. Лікарі кажуть, що мені вже нікуди тягнути і потрібно задуматись про дітей. Я говорила про це Олегові, але він вважає, що не можна сліпо довіряти сучасній медицині. Каже: “ще встигнемо стати батьками”.

Якщо раніше я ще якось вірила словам свого чоловіка, і намагалася йому довіряти, то зараз я вже бачу його ставлення до мене. З кожним днем я відчуваю все більший відчай. Я розумію, що, швидше за все, він мене кине, промінявши на молоду дівчину, яка буде більш приваблива і без проблем подарує йому дитину.

Що робити? Шукати в цьому віці іншого чоловіка я вже не хочу, але й Олегові також не довіряю