Перейти до вмісту

Зараз я щаслива мама та дружина. Життя само облаштувало все за мене, за що я йому безмежно вдячна.

У важкі часи мене з маленькою дитиною на руках покинув чоловік. Жити я пішла до мами у село. Якщо чесно на той час я незнала, що мені робити і як жити дальше. Якраз в цей час мені прийшов лист з- за кордону від колишнього однокласника з пропозицією приїхати в гості. Я довго вагалася, адже на руках у мене була маленька дитина. Добре, що у мене така мама, вона наполягла на тому щоб я їхала, з дитиною мовляла, не переживай я залишуся, це може бути твій шанс. Я зібрала речі і все ж таки поїхала.

Це справді був мій квиток у хороше життя. Влаштувавшись там на роботу, за деякий час я змогла заробити нам на будинок, яким усі милувалися, деякі навіть заздрили. Я познайомилася там з хлопцем, справа йшла до весілля. І ось напередодні сниться мені сон. Бачу свою покійну бабусю, яка мені каже: «Ти ось заміж зібралася, а мене хто вимолювати буде?».

Зателефонувала мамі і розповіла сон. Мама сказала, що моя бабуся таким чином пішла, коли я ще була маленька. Просто я цього незнала.

Читайте також: Незважаючи на всі труднощі, які мені довелося пережити, зараз я по- справжньому щаслива. 

Я задумалась над цим сном і вирішила відкласти весілля. Одразу після цього я поїхала по святих місцях, молилася за бабусю. За цей час я зрозуміла, що не люблю того хлопця. Добре, що весілля відклала. Незабаром я зустріла свого майбутнього чоловіка, з яким ми вже багато років разом, живемо душа в душу. Я вважаю, що я допомогла бабусі, а вона допомогла зустріти мою другу половинку. Справжне кохання.

Зараз я щаслива мама та дружина. Життя само облаштувало все за мене, за що я йому безмежно вдячна.