Перейти до вмісту

Засмучений розлученням був тільки я. Вже колишня дружина через декілька місяців знову вийшла заміж

В мене є неймовірні теща з тестем. Вони допомагають мені з двома дітьми, після того, як моя “кохана дружинонька” повіялася за вітром, а точніше за своїм новим коханням, залишивши мені двоє дітей.

 

Поки я на роботі, або підробітках, теща доглядає Настуню, якій нещодавно виповнився рік, а тесть, відводить в школу і на різні гуртки старшу доньку. Буває, залишаю їх на ніч у бабусі з дідусем, коли потрібно. Кожного дня купують невеличкі подаруночки дітям. Цукерка, маленький м’ячик, або що. Не значне, але завжди приємне. Вони мені ніколи ні в чому не відмовляють, напевно, відчуваючи провину за вчинок доньки. З ними мені підфартило більше, ніж з дружиною.

Ще при розлученні батьки Тетяни сказали мені, що не підтримують її категорично, але донька залишається донькою. Одного разу, вона приїхала зі своїм обранцем в гості. Батько став на порозі, не пускаючи їх в будинок та сказав, щоб приходила сама, інакше не впустить навіть на поріг.

Читайте також Моя мама тратить весь свій вільний час на абсолютно чужу дитинну

Засмучений розлученням був тільки я. Вже колишня дружина через декілька місяців знову вийшла заміж, і переїхала в інше місто.

 

Зараз можу дозволити найняти няню для діток, але гадаю, що їм буде краще з рідними людьми поруч. Кожне свято ми проводимо разом. Всі разом готуємо смачну вечерю, на Новий Рік прикрашаємо ялинку та обмінюємось подарунками. Такі чудові моменти життя згладжують всі “гострі вугли”.

А ще, через декілька місяців, ми всі дізнались, що вона чекає дитину. Ця новина мене засмутила ще більше. Тетяна залишила вже двох дітей без повної сім’ї, і так спокійно створює нову. Навіть не знаю, як пояснювати все дітям. На свій рахунок можу сказати, що нових відносин не шукав і не хочу. Основними для мене є діти, а решта як складеться вже. Батьки колишньої дружини теж запевняють, що інших внуків їм не треба, як і іншого зятя.