Перейти до вмісту

Завдяки перманентному макіяжу можна заощадити час вранці.

Фахівці б’юті-сфери зробили все можливе для того, щоб полегшити життя модницям. Так, в цій сфері з’явилася така процедура як перманентний макіяж. Завдяки йому ви можете заощадити не тільки час, але і гроші на декоративну косметику.

Перманентний макіяж: що це таке?
Це татуювання, яке наноситься на брови, губи або верхню повіку. В ході особливої косметологічної процедури в верхні шари шкіри “закладають” пігмент – на обличчі в результаті утворюється своєрідний незмивний макіяж.

При цьому у перманентного макіяжу і татуювань є одна головна відмінність. Татуювання – це назавжди, і якщо ви захочете їх звести, то зробити це буде дуже важко. А перманент тримається на шкірі від року до двох. Потім він поступово освітлюється і стає практично непомітним на шкірі.

Перманентний макіяж: плюси і мінуси
З головних переваг перманентного макіяжу – практичність. Вам не потрібно буде купувати тіні для брів, помади або підводки для того, щоб намалювати стрілки. Тобто в першу чергу це економія і часу, і коштів.

Читайте також:Користь амаранту відома вже багато тисячоліть

Друга перевага – це близькість до натуральності. Якщо перманентний макіяж виконаний якісно і професійним фахівцем, то він буде виглядати досить натурально. Він лише підкреслить ваші лінії обличчя і додасть трохи чіткості.

Якщо говорити про “мінуси”, то одним з них є, звичайно, неякісний макіяж, який виправити складно. Тому не варто економити на цій процедурі і краще звернутися до висококваліфікованого фахівця.