Історії

Завдяки сину у мене з’явився сенс у житті, і я нарешті зважилася на розлучення.

Я раніше ніколи не розуміла жінок, що живуть з “любителями випити. Моя бабуся так прожила все життя в сльозах та істериках.Я не розуміла чому вона просто його не покине.Та така історія спіткала і мене.

З Михайлом ми познайомилися, коли я була на другому курсі. Симпатичний молодий чоловік, він умів викликати прихильність до себе дівчат. Це тепер я бачу, що все було замилювння очей. Красиві побачення нічні прогулянки.

У той час його шкiдливі звички були не настільки очевидні. Навіть через рік, коли ми зіграли весілля, я продовжувала обманюватися. А потім ми стали жити разом. Людина могла просто пропасти серед ночі, вийшовши на пару хвилин, і добре, якщо повертався на наступний день. На всі питання відповідав коротко: справи. Я переживала, намагалася з ним розмовляти, мене слухали, погоджувалися, але всі прохання так і залишалися на рівні побажань.

Коли я дізналася, що чекаю дитину, то щиро думала, що все зміниться. Мiша був дуже радий такій новині, цілий тиждень він проводив вечори зі мною, а потім знову пропав. Один знайомий порадив пошукати його у спільного друга, і я зважилася. Ту картину важко забути: обшарпані стіни квартири, порожні пляшки.

І тут я знайшла свого чоловіка, що я пережила в той момент. В цей же вечір я зібрала речі і поїхала до мами. Мiша випрошував прощення, їздив до мене кожен день, обіцяв, що він більше так чинити не буде. Протримався перший раз цілий місяць, а потім знову зірвався. Далі все частіше і частіше пропадав «у справах».

Читайте також:У мене з сестрою були чудові стосунки, поки вона не почала, заздрити мені

У пологовому будинку я не могла додзвонитися до чоловікаЗ цілу добу, мені потрібні були терміново гроші на платну палату, довелося просити подругу, придумуючи виправдання.Син появився  на пів місяця раніше терміну, здоровим і пухлощоким. Завдяки йому у мене з’явився сенс у житті, і я нарешті зважилася на розлучення. Якщо навіть заради дитини Міша не зміг взяти себе в руки, то навряд чи щось змінитися найближчим часом.

Мене звинувачували в усіх гріхах, дорікали в неіснуючих зрaдах, на суді Мiша показував себе «зразковим чоловіком і батьком», хотів зберегти сім’ю, але я відмовилася. Як виявилося, не дарма, адже у нього вже була нова «кохана», яка була готова терпіти всi його гулянки.