Перейти до вмісту

Заведіть собі друга, який муркоче.

Фахівцями були проведені світові дослідження, під час яких була встановлена  користь для  людини , коли вона має  друга, який муркоче.

Вагомі причини завести кота вдома

Допоможе вибрати місце для сну

Коти відчувають місця з поганою енергетикою, і не варто ставити своє ліжко, де полюбляє відпочивати пухнастий друг. Коти здатні нейтралізувати негативну енергетику.

Ігри з дітьми

Велику користь приносять створіння, що муркочуть, під час спілкування з дітьми. Якщо малюк росте з котом або кішкою, то він менше схильний до алергічних реакцій і стресів, а також є краще соціально адаптованим.

Підтримка у скрутну хвилину

Якщо у людини трапляється щось погане, то коти це відчувають, і надають своєму господареві психоемоційну підтримку.

Чекатиме

Котам набагато простіше, ніж собакам, пережити відсутність господаря. Саме тому такі тварини чудово підходять дуже зайнятим людям. Адже вони дочекаються і багато уваги вимагати не будуть.

Буде другом

Коти можуть бути чудовими компаньйонами, хоча й багато людей впевнені, що собаки більш ласкаві, але це не так. Коти проявляють ніжність і ласку, але найчастіше у моменти, коли цього хочеться саме їм.

Вбереже від негараздів

Було досить багато випадків, коли коти рятували своїх господарів від лиха. Вони також здатні захистити від негативного магічного впливу і брати на себе удари долі.

Яку користь приносить кішка у домівці для здоров’я людини

Кота або кішку варто заводити у домівці ще й для того, щоб поліпшити свій стан здоров’я, і пухнасті друзі можуть надавати допомогу у лікуванні деяких недуг.

Серцево-судинні захворювання

Якщо відносини з твариною довірчі, то вона здатна відшукати проблемні місця і займатися їх лікуванням. Завдяки такому другу може нормалізовуватися артеріальний тиск.

Зниження рівня стресу

Якщо день видався нервовим, то кішки здатні заспокоїти свого господаря і знизити рівень його стресу, адже коти отримали звання кращих психологів.

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Завдяки муркотінню кішки поліпшується травлення.

Збільшення тривалості життя

Вчені довели, що власники котів живуть приблизно на 10 років довше, ніж ті люди, у яких немає таких тварин. Було встановлено, що у власників кішок рівень холестерину у організмі менший, ніж у тих, хто живе без цих пухнастих друзів.

Читайте також:Свій телефон потрібно періодично “чистити”.

Зміцнення імунітету

Фахівці також змогли встановити, що завдяки наявності у домівці кота поліпшується робота імунної системи.

Варто також зауважити, що кішку утримувати набагато дешевше. Якщо людина живе у квартирі, то менше шансів, що через кота можуть виникнути проблеми з сусідами.