Історії

Заздрісна Марина познайомила однокласницю з своїм другом, тільки, щоб поглузувати з неї. Але як виявилося, зараз подружка щаслива з ним, а от Марина так і не вийшла заміж, і продовжує завидувати Оленому щастю

Зараз Олі 26 років і живе вона у невеликому селищі за містом. Оля дуже переживає через те, що досі не вийшла заміж і відчуває себе дуже одинокою. Справжніх подруг у неї не було, а всі знайомі вже мали власні сім’ї.

Незважаючи на те, що вона була дуже красивою, розумною, стильно одягалася та слідкувала за собою, однак знайти своє кохання вона не змогла.

Одного вечора, коли Оля самотня гуляла містом, вона зустріла свою колишню однокласницю — Марину. Вона була рада зустрічі оскільки не бачила її кілька років. Дівчата довго спілкувалися, згадували шкільні роки. Як виявилося пізніше, у Марини також не має хлопця і вона самотня.

Сама ж Марина була заздрісною жінкою й часто робила неприємності іншим. Заради сміху запропонувала Олі познайомитися з її другом — Максимом, який володів поганою репутацією. Оля ж промовчала, оскільки серйозно не взяла це до уваги.

Читайте також: Мандариновий пиріг: своріть святкову атмосферу вдома

На наступний день Марина з Максимом, чекали дівчину біля її будинку. Оля їх запросила до себе на чай. Марина трохи посиділа, а потім сказала, що у неї термінові справи й пішла, залишивши Максима. Оля не дуже зраділа, що залишилася з хлопцем на одинці, але коли вони почали спілкуватись, дівчина помітила, що Максим не такий вже й поганий.

Марину дуже веселила ця ситуація й вона вирішила розповісти це всім знайомим, щоб теж посміялися з дурненької Олі.

Після зустрічі з дівчиною, Макима ніби підмінили. Він став гарно одягатися та знайшов хорошу роботу, тільки, щоб завоювати серце Олі. Дівчина спершу з насторогою поставилася до такої наполегливості, але потім повірила у зміни хлопця.

Зараз Оля з Максимом одружені та виховують двох прекрасних дітей. А от Марина так і не вийшла заміж, і продовжує завидувати Оленому щастю …