Перейти до вмісту

Зелений чай дійсно може допомогти схуднути

Зелений чай дійсно може допомогти схуднути

Флавоноїди та кофеїн у зеленому чаї сприяють поліпшенню метаболізму, збільшенню окислення жирів і навіть підвищенню чутливості до інсуліну. Одне з досліджень продемонструвало, що люди, які вживали зелений чай і кофеїн, втратили у середньому 2 кг за 3 місяці, не змінюючи звичного режиму харчування.

Є правильний і неправильний спосіб заварювання зеленого чаю

Вода, що кипить, є шкідливою для дорогоцінних катехінів, тому старайтесь зберегти максимум користі. Доведіть воду до кипіння і залиште її постояти близько 8-10 хвилин. Залийте гарячою водою заварку і почекайте ще хвилину перед подачею на стіл. Але сильно варіювати рецептуру не варто, ефект буде вже не той, що треба. Смак теж може постраждати: чай, що заварений окропом, починає сильно гірчити.

Читайте також: Торт Чорний принц на кефірі

Зелений чай добре впливає на здоров’я в цілому

Зелений чай містить не лише чудові антиоксиданти, а й інші корисні компоненти, що поліпшують роботу мозку і надають антиканцерогенний ефект. Чай — один з найбільш корисних напоїв, який варто регулярно пити навіть тим, хто повністю задоволений своєю вагою.

Більше — не означає краще

Поглинати зелений чай літрами не варто, більша кількість не прискорить втрату ваги. Бажаний ефект з’являється вже за умови вживання 2-2,5 чашок на день. Крім того, надлишок чаю може призвести до неприємних наслідків.