Перейти до вмісту

Жартівливий гороскоп, в якому астрологи уявиили кожен знак Зодіаку в образі кота.

Овен – енергійний кіт

Овен став би гарним, пухнастим, гордим котиком. Такого кота не можна не полюбити! Правда, деколи він руйнує все навколо, дряпає стіни і скаче по шафах. Провину за свої котячі пустощі він визнає, але виправляється рідко. Гадити в тапки коханому господареві від навряд чи буде, а ось гостям – будь ласка.

Телець – кіт з великої літери

Телець в жартівливому гороскопі уособлює собою справжній образ домашнього кота. Більшу частину дня він проводить лежачи на дивані або у біля своєї миски. Як правило, будучи дорослим, такий котик набирає вагу і стає схожим на великого плюшевого ведмедика. Він легко знаходить спільну мову з дітьми і може витерпіти навіть смикання за хвіст і вуса.

Близнюки – кіт, з яким не засумуєш

Енергія у цього котика просто б’є через край. Він знайде спільну мову з будь-яким іншим домашнім вихованцем – навчить папугу говорити, а собаку нявкати. Комунікабельний, допитливий і активний. Часом його прагнення до нового і цікавість призводить до поганих наслідків. Кіт-близнюки сміливо лізе в пральну машинку або духовку, не замислюючись про те, що може статися.

Читайте також Візьми за правило просто жити.

Рак – найласкавіший кіт

Цей кіт цінує домашній затишок і любить своїх господарів. За гостями краще спостерігатиме з-під дивана або з висоти шафи. Ображати його не варто – він може образитися, а потім помститися, наробивши своїх “справ” господареві в тапки. В цілому, це доброзичливий котик, який живе за принципом: як ставляться до нього, так і він ставиться до інших.

Лев – кіт з царськими звичками

Лев в жартівливому гороскопі є кіт-цар. Він любить оточення, увагу і похвалу. Варто сказати «мяу», як всі тут же починають миготіти перед ним. Це справжній господар у домі, який в силу своєї щедрості і милості дозволив людям пожити поруч з ним. «Годуйте мене і гладьте!» – так і читається в його очах.

Діва – порядний котик

Діва в котячому гороскопі постає в образі акуратного і порядного котика. Високі ландшафти з шаф в будинку і розкидані тапки господаря, з якими можна погратися – це не для нього. Він нібито несе відповідальність за чистоту і затишок в домі, і ніколи не попросить добавки, так як стежить за здоров’ям і фігурою.

Терези – кіт з аристократичними звичками

Цей кіт відрізняється красою і панськими звичками. Вибагливий, має тяму в їжі. Любить звернути на себе увагу. Дуже цінує свій зовнішній вигляд і ретельно стежить за ним. Грає переважно вночі, поки ніхто не бачить, так як не царська це справа – бігати, кусатися і дряпатися.

Скорпіон – кіт-філософ

Дивлячись на цього кота, складається враження, що він прийшов із зачарованого лісу, де тривалий час жив з чаклункою. Це кіт-філософ, який любить сидіти в найзатишніших в будинку місцях і міркувати про життя. Про його бажання доводиться здогадуватися, так як він ніколи не покаже, що хоче стягнути ковбасу зі столу.

Стрілець – кіт-мисливець

Стрілець-кіт виглядає дуже войовничо. Його бояться всі собаки, пташки і навіть сусідські таргани, так як він охороняє свій будинок від нашестя непрошених гостей. З оточуючими він доброзичливий, може підняти настрій. Але все змінюється, коли він відчуває, що дому загрожує апокаліпсис у вигляді навали будь-якої живності. Свою територію нікому не віддасть.

Козеріг – мудрий кіт

Цей кіт володіє істинною котячою гідністю. Він розумний, не нав’язливий. Муркоче по вихідним, і то, якщо вдасться виконати план з ловлі щурів. Емоційно стриманий і дозволяє гладити себе тільки найближчим.

Водолій – кіт з пригодами

Цей кіт постійно знаходить собі пригоди. Йому б стати корабельним котом і борознити океани, або ж полетіти в космос і вивчати Місяць. Але ні! Йому доводиться сидіти вдома і грати роль домашнього улюбленця. Хоча навіть вдома він знайде, чим розважитися. Чим ванна не океан, а мікрохвильовка НЕ космічний літак?

Риби – кіт-артист

Цей котик має тонку душевну організацію. Його муркотіння – як пісня або вірш. Йому б виступати в цирку Куклачова. Там би він проявив всі свої таланти! Кіт цього Знака Зодіаку дуже чутливий – на нього не можна сердитися і лаяти, так як помста його буде виливатися на ваше взуття далеко не піснями і віршами.