Перейти до вмісту

Жінка мріяла зовсім не про такий відпочинок на пенсії.

Марія Петрівна щойно залишила роботу. Вона вже давно пенсійного віку, але працювала. Двоє дітей, які ніяк не могли влаштуватися в цьому житті, не давали Марії Петрівні розслабитися. То в сина машина ще в кредиті. Якби мама допомогла виплатити.

То дочка обміняла свою двокімнатну квартиру на трикімнатну з доплатою. Знову мама допоможи. І так п’ять років працювала, бувши пенсіонеркою. Останнім часом діти не тривожили свою маму, Тому Марії Петрівні вдалося заощадити трохи грошей.

Нарешті вирішила звільнитися і пожити для себе. Мріє подорожувати своєю країною. А потім, якщо вистачить грошей, то і за кордон поїхати. От хоч у Францію. Мрії, мрії. З нагоди виходу на заслужений відпочинок, Марія Петрівна зібрала дітей зі своїми сім’ями, щоб відзначити нове життя. Коли проголошували тости, дочка мовила:

Читайте також От мені цікаво, де дитина ? Хто ті люди, які забрали її?

– Ну, нарешті, мамо, ти вдома. Будеш виховувати внуків. В тебе вільного часу наразі достатньо, щоб з ними водитися. Кого в школу, кого в дитячий садок. А ми в цей час розвантажуватимемося зі своїми справами, і тобі не нудно, улюблені онуки постійно поряд і нам добре.

Вона не проти інколи посидіти з внуками, коли в батьків інші справи. Але звалювати на її плечі всіх внуків, без перепочинку, це вже занадто. А їх у неї четверо. Тим більше, що сини доньки, хлопці вередливі й неслухняні. Батьки самі ледь справляються з ними.

А що зробить Марія Петрівна. Правда син відповів сестрі, що не потрібно на маму вішати все і відразу. Але жінка мріяла зовсім не про такий відпочинок на пенсії.