fbpx

Жінка застала свого чоловіка з секретаркою вдвох. Орест оправдовувався і говорив, що нічого страшного не сталося, але Оля не стала слухати чоловіка, а просто зібрала свої речі, дітей і пішла геть

У своєму житті, Орест багато чого добився сам. На роботі усі його поважали, він був прикладом для всіх. Жив він щасливо та виховував 2 дітей, але одне, що не подобалося чоловікові – його дружина, яка приділяла надто багато уваги та турботи, щовечора зустрічала його з роботи з готовою вечерею, щодня одне і те ж.

Орест згадує часи, коли вони ще були студентами, закохався він тоді у неї одразу, жили в злиднях, багато що пережили з того часу. Орест намагався усіма силами покращити своє життя, а Оля у всьому йому допомагала. Так і здійснив чоловік свою мрію.

Нещодавно Орест прийняв на роботу нову секретарку — дуже вродлива дівчина, Оксана, розуміє його з пів слова, просто читає його думки. Уже з перших днів, чоловік почав робити дівчині компліменти і натякати їй на щось більше, ніж просто робочі стосунки, так і стали зустрічатися.

Читайте також: Я розумію, що це не коректно, але я почала задумуватися про те, щоб обмінятися житлом з батьками чоловіка. У них велика двохкімнатна квартира, а ми з двома дітьми живемо в маленькій однокімнатній. Але розмова з батьками була марною, вони відмовились помінятися з нами житлом. Як так можна, я не зрозумію?

І ще б тривав їхній роман довго, якби одного дня дружина Ореста не принесла йому на роботу обід. От і застала закоханих вдвох. Чоловік оправдовувався і говорив, що нічого страшного не сталося, адже він не покидає дружину, а свій роман він і не називав зрадою, а просто — розвага.

Оля не стала слухати чоловіка, а просто зібрала свої речі, дітей і поїхала до своїх батьків. Жінка просто зникла з його життя, не відповідала на дзвінки та повідомлення. Оресту вже й Оксана була не в радість, всі думки лише про втрачену сім’ю.

Останньою краплею було те, що він побачив свою колишню дружину з іншим чоловіком, вони йшли разом й розмовляли. Оля дуже гарно виглядала, чудово обходилася і без нього. Він неодноразово просив пробачення, але все на марно. Жінка розпочала нове життя і зрадникам там не було місця …

 

Позначки:
facebook