Перейти до вмісту

Жінки- ці правила допоможуть змінити ваше життя на краще.

Дорогі наші жінки, запам”ятайте собі: “жити потрібно так, щоб нам було приємно, а щоб було приємно потрібно робити тільки те, що хочеться, а чого не хочеться – не робіть”.

Візьміть собі на замітку декілька правил, які допоможуть вам змінити своє життя на краще.

 

Не старайся сподобатися

Ніколи не старайся сподобатися тим способом, який не до вподоби тобі. Тобто якщо ти все життя замовляла піцу в сусідньому кафе, а він любить вишукану кухню, не вставай до плити і не купуй кулінарні книги. Він любить вишукану кухню? Прекрасно, хай приготує тобі солов’їні язички під соусом бешамель.

Якщо він тебе напружує, просто розлучися з ним

Не думай, що це останнє кохання у твоєму житті
Навіть якщо ваші відносини не були схожі ні на які інші, навіть якщо зараз ти згадуєш тільки дуже веселкові моменти і сумуєш по всьому хорошому, що між вами було. Навіть не думай, що ти більше нікого не зустрінеш, скільки б тобі не було років, як би ти не виглядала і яким би поганим не рахувала свій характер. Все буде.

Не розчинятися в чоловікові

Якщо він тебе любить, йому буде приємно, що ти різнобічна і цікава людина, яка приділяє час собі та своїм захопленням. Кімнатна собачка, яка віддано чекає господаря біля вхідних дверей, спочатку розчулює, але дуже скоро починає сприйматися як належне.

 

Пам’ятай: проблема не в тобі

Ти – така, яка є. Абсолютно неважливо, яка саме ти. Скажи собі: “Я така, і мене в собі все влаштовує. А кому не подобається – нехай котяться під три чорти”.

Читайте також: Що робити, не знаю, почуття почали проходити. Сподіваюся, що може ще вийде налагодити з ним відносини.

 

Важливо не те, як ти виглядаєш, а те, що ти відчуваєш

Чоловіки поважають у жінці її внутрішній стан. Як би вона не була одягнена, нафарбована, вони завжди відчувають, удаване це чи ні. Невпевнену в собі жінку вони розпізнають одразу, вона сама не знає, що робити зі своїм життям. Це або відштовхує, або викликає бажання придушувати.

 

Говори про свої почуття і бажання

Не бійся говорити те, що тобі подобається, а що – ні, чого тобі хочеться, а чого – ні. По-перше, телепатів не існує, і твій чоловік ніяк не зможе здогадатися, як саме варто з тобою поводитися, як себе вести і чим тебе порадувати. По-друге, чим раніше ти позначиш речі неприпустимі, тим швидше розберешся, чи та людина поруч з тобою.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, можна зробити своє життя простіше, а себе – щасливішими. Жінки не ускладнюйте самі собі життя.