Перейти до вмісту

Жінки, яких зацікавити не просто – хто вони за знаком зодіаку

Сьогодні ми поговоримо про жінок, яких зацікавити не просто. Чоловікам потрібно докласти неабияких зусиль, щоб завоювати цих знаків зодіаку.

5 місце – Терези

У цього знака зодіаку відокремлений світогляд, Терези абсолютно незалежні від загальних стереотипів. Щоб їх зацікавити — треба бути володарем неординарних якостей і мати незалежний характер.

Терезів важко завоювати, якщо ви не володієте базовим арсеналом якостей, які включають вищу освіту, виховання, потяг до прекрасного, обізнаність… Якщо всі ці риси доповнюються ще й гарнім та доглянутим зовнішнім виглядом, то у вас є всі шанси.

Однак, потрібно витрати немало часу, щоб завоювати цю жінку.

4 місце – Близнюки

Несподіваний поворот! Спершу може здатися, що це легковажні натури, тому багато хто здивується, що Близнюки майже добралися до трійки лідерів. Насправді завоювати Близнюків не так просто, як здається на перший погляд. Їм обов’язково має бути цікаво з партнером.

Якщо ж ти володієш неабияким красномовством, цинізмом і чорним гумором, то вона ще подумає. Можливо, ти псих. В тому сенсі, що якщо ні, якщо не псих і насправді нормальний – мимо проходь.

3 місце – Водолій

Бронзова медаль дісталася Водолію, адже це справжні «динамо». Вони охоче підуть з тобою в кіно, кафе, ресторан, погуляють за ручку. Обожнюють дурні подарунки, квіти та веселі кривляння. Вона буде абсолютно щиро та з задоволенням проводити час. Але з такою самою щирістю вона не хоче з тобою в ліжко.

 

 

Читайте також: 10 речей, про які ми повинні пам’ятати, щоб наші стосунки з людьми, які нас оточують були приємними та неконфліктими

 

 

Самотніми вони будуть залишатися дуже довго, поки не знайдеться для них «ідеальний» кандидат. Але і вступивши ви відносини, такі жінки здатні «вимотувати нерви» партнера, поки не переконаються, що це саме та людина, яку вони шукали.

2 місце – Козоріг
Козерогів навіть не варто починати завойовувати. Не для тебе мама таку принцеску виховала. Козерогам не подобаються швидкоплинні романи, вони до кожного свого обранця приглядаються з прицілом на «жили довго і щасливо і померли в один день». Спершу вона поживе довго і щасливо для себе, а тоді вже можна і про чоловіка подумати.

Поки така жінка сама не зважиться вийти заміж і завести сім’ю, завоювати її серце буде практично неможливо.

1 місце – Риби

Перше місце і золота медаль дістаються Рибам! Це надзвичайно холодні знаки зодіаку, які занурені в себе та не прагнуть ділитися цим з іншими. Вам може здатися, що вони нікого не підпускають у свій світ, але насправді вони за всім спостерігають.

Звабити жінку, народжену під егідою Риб, практично неможливо. Якщо ви думаєте, що це ви вирішили за неї позалицятися, то насправді це вона вже давно вибрала вас і майстерно вами маніпулює.

Ці жінки обожнюють гратися з чоловіками, але щоб дійсно їх завоювати, потрібно неабияк постаратися.