Перейти до вмісту

Жіночі хитрощі, які допоможуть отримати бажаний подарунок

Наочний приклад

Гуляючи по місту, проходячи повз вітрини бутиків, під час походів по магазинах, зверніть увагу чоловіка на вподобану річ. Зовсім не зайвим буде додати при цьому: «Яка краса! Я б з радістю стала власницею такої штучки!» Потім можна кілька разів, як би ненароком, згадати про побачене. Уважний чоловік обов’язково візьме собі на замітку і вважайте, що справу зроблено.

Друзів і рідних – у союзники

Чоловіки часто звертаються за порадою у виборі подарунка для коханої до друзів або близьких – використовуйте це! Подумайте, з ким радиться ваш коханий, і розкажіть їм про свою мрію, а також про те, де цю річ можна купити.

Поділіться враженням

«У колеги на роботі нові парфуми – їх аромат просто зачаровує, а мої закінчуються…» «Подрузі (сестрі) подарували новий мобільний, а моя модель вже давно застаріла…» Діліться з коханим своїми враженнями, міркуйте вголос про свої бажання, при цьому додайте декілька вагомих фактів про те, чому саме ця річ не просто бажана, а просто необхідна вам зараз. Описуючи своє бажання, використовуйте все своє красномовство, показуючи, як би ви хотіли стати щасливою власницею чогось. Як правило, такий прийом не дає осічок і завжди влучає в ціль.

Йдіть напролом

Читайте також Осіння депресія. Як з нею справитись

Якщо ви добре знаєте свого чоловіка і розумієте, що вся ваша секретна тактика може провалитися, дійте прямо. Чоловіки люблять конкретику, так і чиніть – без хитрощів і інсценувань, скажіть прямо, що б хотіли отримати в подарунок до свята. Повірте, це буде краще, ніж мовчки мріяти про нову сумочку чи модну косметику, а отримати у подарунок коштовну сковороду або праску з наворотами. Пам’ятайте про те, що практично всі чоловіки далекі від романтики і воліють робити практичні подарунки, які можуть бути корисними в домашньому господарстві.