Перейти до вмісту

Жіночі таємниці Зодіаку: що приховують представниці різних знаків?

Овен

Овни мають унікальну здатність — надягати маску доброзичливості тоді, коли вони роздратовані або ображені на близьких людей і друзів. Вони ніколи не покажуть свого стурбованого вигляду і не висловлять своїх емоцій. Навіть якщо будуть відчувати сильний душевний біль.

Телець

Тельці можуть відчувати себе ніяково, тоді коли розкажуть комусь чужі секрети. У момент бесіди, ці жінки часом не помічають, як говорять щось зайве про когось. Після того, як вони комусь проговорять чужий секрет, тоді дуже себе критикують.

Близнюки

Близнюки ніколи не витрачатимуть час на хлопця, який буде намагатись досягти уваги чи прихильності. Вони вважають, що краще мовчки піти, а не розповісти партнеру чи потенційному хлопцю правду. Тому, якщо саме ця дама пішла з побачення і нічого не сказала, то здогадуйтесь самі у чому проблема.

Рак

Представниці цього знаку Зодіаку дуже вміло приховують від ближніх свою трепетність і вразливість. Для рідних людей, вони хочуть здаватись сильними особистостями.

Лев

Левиця ніколи не розповість Вам про справи у своєму житті. Вона ніколи не скаржиться на своє особисте життя, а коли все кепсько, то вона ще більше буде говорити про те, що все гаразд.

Діва
Діва ніколи не розповість рідним людям про те, що відбувається у її голові. На емоціях вона сама може здійснити вагому покупку і не порадиться ні з чоловіком, ні з дітьми. Вона намагається зробити все ідеальним, проте не завжди так вдається.

Читайте також Свекрусі не подобається, що ми замикаємо свою кімнату на ніч, вона звикла, щоб все було так, як хоче вона.

Терези

Ці жінки просто ненавидять, коли їх підводять люди у відповідальний момент. Хоча сама вона досить часто не виконує домовленості, проте завжди мовчить про це.

Скорпіон

Ця жінка має у своєму внутрішньому світі так звану «комірчинку», у якій зберігає образи, нанесені іншими людьми. Інколи вона дуже хоче комусь помститись, проте завжди мовчить про це.

Стрілець

Жінки-Стрільці нерідко заводять кілька романів одночасно, їм блискуче вдається обманювати нещасних залицяльників. Але вона про це нікому не розповідає, оскільки розуміє, що це не найкраща сторона її особистості.

Козеріг

Дівчата-Козероги намагаються створити позитивне враження про себе, тоді як насправді, таємно маніпулюють іншими людьми, щоб домогтися бажаного.

Водолій

В голові жінки-Водолія 24/7 кружляє безперервний потік думок, почуттів і емоцій. Проте Ви ніколи так і не почуєте про її справжні почуття, адже вона здається виваженою та спокійною.

Риби

Дівчата-Рибки часто скаржаться на несправедливість життя, але ніколи не скажуть, що призвідниками ситуації в 99% випадках є саме вони.