Перейти до вмісту

Жінці роками зрaджyвав чоловік. Їй набридло боротися за краще життя, вона зламaлася і просто здaлася.

Одній жінці  роками зрaджyвав чоловік. Морально їй дуже важко,  набридло боротися за краще життя, вона зламaлася і просто здaлася. У неї не було ніякої мотивації прокидатися щоранку, і бажання жити теж не було.

Одного разу вона прийшла до своєї бабусі в гості. Жінка любила туди приходити, оскільки там вона відчувала себе в безпеці. Тільки в бабусиній хаті її не допитувалися про життя і не пробували вчити.

Її бабуся була веселою і розумною жінкою. Після приходу жінки, старенька поставила на плиту три каструлі з водою, щоб ті закипіли.

В першу вона поставила моркву, в іншу одне яйце, а в третю кавові зерна. Бабуся просто мовчки стояла над плитою і дивилася на каструлі.

Так вона простояла хвилин двадцять, поки продукти в каструлях варилися. Кава приготувалася, і  бабуся налила в чашку. Потім на тарілку поставила моркву і яйце і поклала біля чашки кави.

Тоді, вона запитала свою внучку, що та бачить перед собою.

Читайте також:Мої батьки розлучилися, коли мені було 13. Я завжди думала що мій тато найкращий. Та через роки я все усвідомила.

“Яйце, каву і морква бачу. Що за незрозуміле питання, бабусю?”, – відповіла жінка.

Старенька сказала взяти в руки моркву і запитала, як вона змінилася після того, як її зварили. Вона стала м’якше. Так само жінка взяла яйце і почистила його від лушпиння. Після того, як яйце зварилася, воно вступило в тверду форму і стало їстівним.

Потім жінка взяла і пригубила кави. Вона посміхнулася, кава була досить смачною.

Жінка зрозуміла, що бабуся не просто так дає її такі питання і запитала її, що все це означає.

Тоді бабуся почала пояснювати їй суть зробленого.

“Розумієш, онучко, окріп – це всі людські проблеми. А ось продукти – це люди. Як бачиш, вода може по-різному впливати на продукти. До таких проблем, морква була сильною і твердою, а після стала м’якою і вразливою. А ось яйце до окропу було крихким, і єдине, що його захищало від зовнішнього світу це тонка оболонка. Як бачиш, вода загартувала його характер.

І наостанок, найцікавіше і найдивовижніше – кава. Після окропу, вона не тільки змінилася, але і змінила всіх, хто навколо неї “.

Жінка задумалася, а бабуся далі продовжувала говорити:

“А ким ти вважаєш себе? Чи можуть проблеми і незгоди змінити тебе і зламати, чи ти будеш боротися за своє щастя? Невже ти тільки звичайна морква, яка сильна тільки в певний момент? А коли виникають різні труднощі ти готова здатися? Або може ти яйце, яке намагається бoрoтися з проблемами, але турбується тільки про свій комфорт? А може ти кава яка здатна триматися незламною і допомагати в цьому іншим? ”

Мораль цієї історії така: щасливі люди не ті, які живуть безтурботно, а ті, які при будь-якій неприємній ситуації шукають спосіб влаштувати для себе кращі умови для свого життя.