Перейти до вмісту

Жирніє шкіра обличчя: що робити і як боротися

Маски на основі глини

Якщо ви хочете підтримати баланс жиру, то робіть маски з глини. Використовуйте їх не частіше 1 разу на тиждень. Існує безліч глин, і кожна має свій перелік корисних властивостей. Спробуйте усі, щоб оцінити, яка краще підійде вашій шкірі.

Очищаючі засоби

Жирний блиск шкіри — це наслідки вироблення шкірного сала в надмірній кількості. Тому шкіра потребує очищення. Але потрібно бути обережними і виключити агресивні спиртовмісні очищаючі засоби, які можуть тільки нашкодити шкірі. Після їх застосування захисний шар шкіри буде знищуватися, що змусить її виробляти ще більше шкірного жиру.

Денний крем зі зволожуючим ефектом

Такий зволожуючий крем повинен мати легку текстуру. А ще в крем для обличчя повинен входити SPF фактор, що дозволить не лише захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, але і перешкодить появі блискучих плям.

Читайте також: Філе індички тушковане зі сметаною

Скрабування

Особливо у літній час, шкіра потіє, виділяється жир, який, змішуючись з брудом і пилом, утворює небезпечну суміш для шкіри. І одного щоденного очищення шкіри вечорами недостатньо. В такому разі відмінно працюють скраби. Скрабувати шкіру краще 1 раз на тиждень, не зачіпаючи запалені ділянки.

Тональний крем на основі діоксиду титану

Вибираючи тон, слід звертати увагу на склад, намагаючись уникати парабенів, оксихлориду вісмуту та інших шкідливих штучних добавок, які тільки нашкодять власникам жирної шкіри. Косметологи рекомендують всім дівчатам, які мають жирний тип шкіри, використовувати в макіяжі мінеральні засоби на основі діоксиду титану, здатного поглинати зайвий жир.