Перейти до вмісту

Змусити працювати невістку не змогли навіть проблеми на фірмі сина, які почалися кілька місяців тому.

Онучці Маринці через тиждень  три роки. Дзвоню невістці, питаю, який купити подарунок. А вона мені відповідає, що найкращий подарунок – конверт з грошима ну це вже нікуди не натягнеш.

Щоб вона їх на себе витратила? Невістка  і відповіла, що гроші потрібні їй!

Я сказала, що дитині гроші не потрібні, дівчинці цікаво отримати подарунок! Невістка так і відповіла, що гроші потрібні їй! Я не змогла мовчати і сказала, що свято у внучки, а не у неї!

 

Читайте також Прихожу вночі на кухню води склянку випити – вона сидить з тарілкою Олів’є і бутербродами, дивиться серіал з телефону і наминає.

Так, я жінка забезпечена і взагалі не жадібна. Живу сама в двокімнатній квартирі, працюю у великій компанії на високій посаді.

Отримую дуже пристойну зарплату, яку витрачаю виключно на себе. Маю право!

Син з дружиною і дитиною живуть значно скромніше – платять іпотеку за квартиру в новобудові. При цьому невістка сидить в декреті, і виходити на роботу, схоже, не збирається.

Офіційна версія – в садочок дитина піде, відразу почне хворіти і їй доведеться постійно брати лікарняні. А на роботі терпіти це ніхто не буде.

У більшості працюючих жінок діти є або колись були маленькими! У всіх ходять в дитячий садочок. Лише деякі можуть дозволити собі няню. У нас в конторі теж такі є. І так, багато хто бере лікарняні, поки діти ростуть, нічого в цьому такого, я й сама така була.

Керівництво не в захваті, це правда. Ну і що? У будь-якому випадку, закон на боці жінки. Мало що там не подобається начальству?

Змусити працювати невістку не змогли навіть проблеми на фірмі сина, які почалися кілька місяців тому.

Спочатку у нього прибрали річні і квартальні бонуси. Потім зрізали премії. Грошей в сім’ї стало відчутно менше.
Син зрозумів, що компанія повільно, але впевнено йде на дно, почав шукати іншу роботу. Зараз в процесі. Але в такий час, як зараз, це складно. самі розумієте. А вона сидить у нього на шиї і допомагати не збирається!

Грошей останнім часом їм стало не вистачати, але невістка наполегливо сидить удома. Мене це дивує. Але свою думку я тримаю при собі. Не хочу сваритися.

Щось таке, що дитині сподобається. Гарну іграшку, наприклад, дорогу, яку просто так не купиш, або щось подібне. Я планувала подарувати великого плюшевого ведмедика і щось з красивого фірмового одігу.

Невістка ж хоче грошей і прямо про це говорить! Чесно кажучи, за останні місяці у них накопичилася купа боргів. Я розумію таке бажання невістки, адже в конверті я покладу не тисячу гривень. На це вона, власне, і розраховує.

Але давати гроші невістці на день народження внучки я не хочу і не буду принципово. Одяг їй куплять, наприклад, або взуття, або стіл накриють на її свято, або зводять куди-небудь. Але це все – не те. Дитина в такому віці просто не оцінить такі подарунки, як нові черевики або похід в аквапарк, наприклад. Нехай ведуть на свої, нехай заробляють їх, як хочуть.

Дорослі люди, а я нікого не повинна спонсорувати.