Перейти до вмісту

Значить, висіти на шиї у моїх батьків і є за їх рахунок – це в порядку речей, а об’єднувати бюджети і оплачувати своє житло – це складно. Всі гроші мама забрала

Якось, відпочиваючи, гуляючи, Маргарита побачила, як за нею хвостиком ходить якийсь хлопець. Він явно хотів підійти, але було видно, що дуже соромиться.

Вона, будучи дівчиною не з боязкю, почала розмову першою і вони познайомилися. Виявилося, що її майбутній чоловік, працював в сфері програмування і був дуже непоганим фахівцем у своїй справі.

Коли вони розписалися, чоловік переїхав в інше місто, сказавши, що його перевели в центральний офіс і тепер немає потреби переїжджати.

Вони зупинилися в квартирі у батьків Маргарити, але проживання стало затягуватися. Маргарита стала натякати чоловікові, що пора б об’єднувати бюджети і починати підшукувати або орендоване житло, або купувати своє.

Молодий програміст весь час намагався слизько піти від відповіді і дій. Сказав лише, що не може об’єднувати бюджети, тому що не хоче говорити скільки він отримує.

Моїй знайомій здалося це дивним і вона навела довідки. Виявилося, що її нинішнього чоловіка звільнили, а не підвищили і він зараз працює на фрілансі. Ну да ладно, Бог з ним, грошей менше не стало.

Читайте також: Декрет був не по догляду за дитиною, а по догляду за свекрухою, все обов’язки по дому переклали на плечі невістки.

Просто сам факт, що він збрехав – це не дуже добре. Увечері вона влаштувала йому «рознос» по повній програмі і він їй розповів, що всі заробленігроші він відправляє мамі (яка до речі прекрасно заробляє) і та переводить йому суму на карту, яку вважатиме за потрібне для проживання.

Так він висловлює свою подяку і турботу по відношенню до неї. Маргарита, мало не впала від здивування.

«Добре влаштувався, розумник! Значить, висіти на шиї у моїх батьків і є за їх рахунок – це в порядку речей, а об’єднувати бюджети і оплачувати своє житло – це складно. Всі гроші мама забрала …. »

Підсумок цієї розповіді думаю всім зрозумілий. Чоловік зібрав сумку і поїхав до мами цим же ввечері, а Маргарита подала на розлучення.

І найнеприємніше з усієї цієї ситуації, що тепер у неї негативний і підозріле ставлення буде довго зберігатися до всіх чоловіків без винятку. Як кажуть: «Образа пройшла, але осад залишився!»