Знайомтеся, це моя майбутня дружина.

Марина дуже любила Сергія, тому вирішила приїхати до нього поїздом. Вона і думки не мала, що одна така подорож повністю змінить її життя.

З Сергієм вона познайомилася на день народженні спільних знайомих. Вони тоді весь вечір провели разом, а потім він провів її додому. З того вечора вони почали спілкуватися, а потім виявилося, що Сергій одружений. Вони вже три роки разом й чоловік продовжує її переконувати, що вона жінка його мрії. Він розповідає їй про те, що з дружиною продовжує жити заради сина й чекає, щоб він трішки підріс. Зараз йому всього лиш 13, а в підлітковому віці пережити розлучення батьків буде важким ударом для нього.

Бабуся завжди говорила Марині: «Не бери чужого, будуй своє. Навіть коли він піде із сім’ї, ніколи твоїм не буде: сина з голови просто так не викинеш. Ти молода, тобі твоє життя і щастя будувати треба. На чужому горі його не збудуєш».

Під час цих слів Марина одразу згадала, як вона мала зустрічати з Сергієм Новий рік, але чоловік так і не прийшов, а говорив, що син захворів. І таких ситуацій безліч. Вона не має нічого проти сина Сергія, але розуміє, що завжди буде на другому місці.

Їхала в поїзді і думала, що вже нарешті побачить коханого. Думки перервав чоловік, який відчинив двері купе. Він був симпатичний та в камуфляжі.

Читайте також Мамо, суть в тому, що мій батько ніколи не був нікчемним. Та й чоловік мій не нікчема.

– Хороша погода сьогодні, – замість привітання з посмішкою промовив.

– Можливо, – розгублено відповіла Марина.

– Нам їхати декілька годин разом. Може, познайомимося?

Чоловіка звали Олегом, як виявилося, він був надзвичайно цікавою людиною, захопливо розповідав про своє життя. Чоловік обожнює подорожі, де тільки не був! У горах Кавказу і Тянь-Шаню, на Памірі, Камчатці… А ще чудово умів слухати.

– Марин, я в цьому місці нічого не знаю. Проведеш мені тут екскурсію?

Марина дала йому свій телефон та побігла на перон, адже там мав чекати її Сергій. Вона чекала декілька хвилин, але його там не було. Слухавку він теж не брав. Тоді вони домовилися, що побачаться з Олегом наступного дня..

Марина чепурилася перед зустріччю, а зустрів її чоловік з неймовірним букетом квітів. Вони обійшли парк, центральні проспекти, ресторанчики. Олег їй дуже сподобався й вона зрозуміла, що не хоче розлучатися із цим чоловіком. І раптом Олег випалив зненацька:

– Зайдімо в гості до моїх знайомих!

Вона погодилася. Двері квартири відчинив…її Сергій. Він був розгублений і переляканий.

– Олежику, а що це за красуня з тобою? – постала за спиною чоловіка Алла.

– Знайомтеся, це моя майбутня дружина.

Сергій тоді одразу вийшов з кімнати, а Марина взагалі не зрозуміла, що відбувається.

Але ці слова виявилися пророчими. Через місяць Марина й Олег розписалися й жінка забула про Сергія, хоча той продовжував шукати зустрічі з нею.