Перейти до вмісту

Знаки долі, які обов’язково потрібно помічати

Знаки в нашому житті, які потрібно навчитися помічати

Якщо знайшли перо, що лежить на землі, підберіть його і принесіть додому, можете поставити в вазочку або покласти на поличку. Це потужний оберіг, дарований Вам небом.

Збирайте камені з річок. Вони володіють великою силою і енергією.

Щоб наблизитися до мрії, часом досить зробити хоча б один крок. Не бійтеся труднощів, вони завжди є і будуть. Білої дороги вам всім у всіх ваших починаннях!

Коли ви станете джерелом щастя живих істот, ви самі станете найщасливішими. А якщо ви стали джерелом страждання інших, ви перший станете нещасним. Подумайте …

Годину в день приділяйте тиші … Вона вам потрібна так само, як і спілкування.

Вмійте любити всіх, навіть ваших ворогів.

Часто ми називаємо своє минуле золотою добою, золотими днями. Це помилка. Дуже важливо розуміти, що кожен наступний момент у вашому житті – як раз той самий золотий час.

Читайте також: Рибна запіканка з овочами у сирному соусі

Якщо у вас є мета змінити світ, спочатку змініть себе. Навчіться володіти енергією радості і енергією любові. Це головні моменти і переживання людини. Посмішка, сміх, радість мають величезну силу.

Коли у стосунках суперечки, і кохана людина злиться на вас, навіть якщо ви не винні – обійміть її і тримайте міцно-міцно, вона заспокоїться.

Коли погано на душі, просто співайте … Співайте те, що вашій душі завгодно. Їй іноді теж хочеться виговоритися …

Хочеш, щоб тебе поважали, з повагою стався до інших . На добро, відповідай добром, на зло відповідай байдужістю. Людина яка заподіяла зло, більше страждатиме від того, що ти не звернув на це своєї уваги.

Якщо ви відчуваєте, що вам недобре і вас щось турбує, почніть виконувати плавні рухи тілом у вигляді танцю. Ви повернете свою енергію в колишнє русло і очистите розум від страждання.