Перейти до вмісту

Зустрівши справжнього чоловіка, в якого Оксана закохалася. У неї тут же відкрилися очі. Виявляється, можна бути коханою, бажаною і виглядати завжди на відмінно.

Оксана була дуже красива, працювала в стоматології і була хорошим фахівцем. І людиною вона також була хорошою. Просто мрія, а не жінка. Їй було 25 і вона уже була заміжня. Всі думали, що чоловік був такий добрий та щирий, як Оксана. Тільки вона знала, що характер Олега далеко був не простий. Вбираючись вранці, Оксана завжди запитувала думку свого чоловіка. Навіщо вона це робила і сама не знала. Їй була важлива думка чоловіка, але йому було байдуже на дружину, та безпосередньо її зовнішній вигляд.

Олег завжди бачив у людях тільки погане. Для нього люди ділилися на дві категорії: тих, хто хоче тебе обдурити і тих, хто хоче з тебе витягти якусь вигоду. Люди в нього всі погані, дружина – не красива. Він взагалі ощасливив свою дружину, одружившись з нею. Вона б без нього взагалі по світу пішла б. Прослухавши чергову лекцію чоловіка, Оксана відправлялася на балкон пити запашну каву. Але вона зовсім не розуміла, що давно вище свого чоловіка на кілька рівнів – і в кар’єрі, і в зарплаті і в освіті.

Їхнє тускле і незадоволене чоловіком життя, так би і тривало, але життя має властивість підносити нам сюрпризи тоді, коли ми їх не чекаємо. Так сталося і з Оксаною. Якось раз до них на роботу приїхали колеги з Італії ділитися досвідом. Одному старенькому професорові дуже сподобалася робота Оксани. Запросив він її в Мілан на роботу. Так би мовити, щоб вона не зупинялася в своєму розвитку.

Читайте також: Одне я знаю точно – більше ніколи нікому не допоможу. Виявляється найрідніші люди теж можуть так жорстоко зрадити.

Сказавши вдома про цю новину чоловіку, Оксана звичайно не здивувалася реакцією. Він почав казати, що ніякий з неї лікар і кличуть її тільки тому, що вона красива, пригляділася іноземцям. Терпіння у Оксани більше не залишилося. Вона зібрала свої речі і відправилася до мами. А потім поїхала у відрядження в Мілан. І там зустріла чоловіка, в якого закохалася. Він теж був лікарем. Тут у неї відкрилися очі. Виявляється, можна бути коханою, бажаною і виглядати завжди на відмінно.