Перейти до вмісту

Звичайно ж, що навіть року не пройшло, і батько повернувся до родини. Він дуже вдячний матері за те, що вона не дала йому зруйнувати собі життя і сім’ю.

Знаєте, чоловіки частіше за жінок звільняються з роботи яка їм не подобається, частіше кидають справи, які не хочуть виконувати, а ось покинути жінку це вже інша справа, це дуже негарно.

Чоловік у 50 років та жінка такому ж віці — це різні люди. У такому віці дуже неправильно. Бо вона ж витратила свою молодість та сили на тебе. Самотній чоловік у 50 років — це звичайна людина, але ж жінка у 50 років — це вже нікому не потрібна бабуся, і якщо ти покинеш її, ти залишиш людину, яка присвятила тобі всю себе, виснажену, втомлену та ще й з дітьми.

Навряд чи вона знайде собі нового чоловіка і буде жити щасливо. А ось для чоловіка ці роки не найгірші і у нього ще є всі шанси.

 

Читайте також Нахабство деяких просто вражає! Думаю, що всім відомо, що за додаткову плату можна вибрати будь-яке місце в літаку. Якщо вам хочеться дивитися у віконце, то необхідно за це заплатити.

 

У мого тата був важкий період в житті, можливо криза середнього віку, не знаю. Але у якийсь момент, він сказав моїм матері, що він уходить від нас. Її реакція була дуже спокійна, склалося таке враження, що вона заздалегідь знала, що він це скаже. А можливо і справді знала, коли ти прожив вже півсотні років, то бачив багато ситуацій у житті інший, та й батька вона не перший день знала.

Перед його уходом, мама вмовила його серйозно поговорити. І тоді вона запропонувала батьку, щоб цілий рік він пожив як хоче він, без нас. Але без поділу майна. Щоб він просто пішов на вільні хліба. Щоб подивився як важко у такому віці будувати наприклад якісь нові стосунки. Вона була впевнена, що він повернеться через деякий час, тому що як тільки зіткнеться з тими проблемами, він зрозуміє, як це важко і не потрібно.

 

Тоді мій батько напевно думав, що зараз весь світ буде коло його ніг, що жінки будуть вішатись на нього і він заживе щасливо. Але з зустріч із реальністю його розчарувала. Виявилось, що у такому віці жінка навіть не подивиться на тебе, якщо ти не маєш рахунку у банку та свого житла. Звісно ж, що це вже не закохані 20 річні дівчата. Це дорослі жінки які хочуть стабільності і сімейного життя.

 

Якось я спитала у батька , чому ж він не пішов від мами раніше. На що він відповів мені, що не хотів щоб засмучувались батьки мами та і його. Він розповідав як все життя намагався догодити всім і жити так як хочуть інші. Він не хотів нікого ображати і все життя почував себе так, нібито це його обов’язок. А вже у такому віці зрозумів, що все це йому набридло і він хочу встигнути пожити для себе, тому що життя не вічне.

 

У батька було декілька побачень з жінками, з якими він познайомився на сайті. Це були вже дорослі та розумні жінки, які знали чого вони хочуть і як. Тому вони відразу напряму задавали йому питання з приводу того, як же зміниться їх життя, якщо вони оберуть мого батька. Тому що у них вже не було тої купи часу у запасі, як у двадцять років. Навіщо ж витрачати свій дорогоцінний час?

 

У всіх них вже були колишні чоловіки, діти, а у багатьох ще й хворі родичі, за якими потрібно доглядати. Та у всіх людей після сорока років вже є такі речі, які їм потрібно тягнути майже все своє життя.

 

Звісно, що всім хочеться хоч на рік відчути себе тим молодим 20 річним хлопцем, коли у тебе багато сил, амбіцій та часу. Коли ти закохуєшся не через вигоду, а просто у чиїсь очі або сміх. У його віці вже жодна жінка не полетить за метеликами у животі, без впевненості у завтрашньому дні та якоїсь вигоди ніхто навіть пальцем не ворухне. А дороги назад вже немає, всі ті закохані 20 річні люди, вже давно зневірені і втомлені люди, у кого за плечима великий багаж проблем та досвіду.

 

Звичайно ж, що навіть року не пройшло, і батько повернувся до родини. Він дуже вдячний матері за те, що вона не дала йому зруйнувати собі життя і сім’ю. Звісно ж, що всі побутові речі набридають, але інколи потрібно порівняти з іншим життям і зрозуміти, що все те що ти маєш — це просто мрія для когось. Тобі може не вистачати нових емоцій або вражень, але хто сказав, що щастя у цих речах?