Перейти до вмісту

Звички чоловіка які повинні насторожити

Багато кредитів і немає нормальної роботи

Якщо чоловік постійно стрибає з місця на місце, живе в борг, то це вказує на наявність деяких проблем психологічного характеру. Швидше за все, такий чоловік не мотивований і інфантильний.

 

Чоловік скаржиться на низьку зарплату

Навіть якщо йому просто здається, що зарплата маленька, скарги на життя — це зовсім не те, що прикрашає чоловіка. У разі появи проблем такий представник сильної статі може почати поводитися як маленький хлопчик. Чоловік, який скаржиться і звинувачує всіх навколо за низьку зарплату — це точно не найкращий вибір для тривалих і серйозних відносин.

 

Читайте також Притча про справедливість.

 

Він не забезпечує своїх дітей

Якщо чоловік не може заробити грошей на те, щоб допомогти своїм дітям від попередніх шлюбів, це означає, що у нього дуже погано з відповідальністю. З таким представником сильної статі теж краще не зустрічатися і не будувати любов. Сюди ж можна віднести і тих, хто заробляє багато, але все одно не дає грошей своїм дітям від минулих шлюбів.

Він витрачає всі гроші дочиста

Як тільки він отримує зарплату, то відразу зливає всі гроші. Це може бути одяг, машина, розваги, жінки, азартні ігри — все, що завгодно. Якщо гроші у нього не затримуються надовго, це дуже тривожна ознака, що означає, що у відносинах з ним вам доведеться терпіти багато проблем. У дорослих і зрілих людей подібної проблеми немає. Слідкуйте за цим дуже пильно.