Перейти до вмісту

Звички які не дають вам схуднути

Звичка швидко їсти

 

Темп вашого життя не дає сповільнитися і насолодитися їжею, ретельно пережовуючи кожен шматочок? З-за цього ви часто переїдаєте, адже відчуття насичення приходить трохи пізніше.

 

Пити соки, щоб втамувати спрагу

Для вгамування спраги потрібно багато рідини, а сік містить в собі багато цукру і харчових волокон. Виходить, випиваючи сік, ви постійно їсте, і, до того ж — десерт.

 

Звичка їсти, дивлячись в екран

Монітор телефону, ноутбука, екран телевізора – ви не зосереджуєтесь на те, що ви їсте, як насыщаетесь, який смак мають продукти і поступово звикаєте є на автоматі. А це також загрожує тим, що ви не помітите, як з’їсте зайве.

 

Читайте також Секрети ідеального дріжджового тіста

 

Звичка їсти рідко

Відсутність режиму харчування – неабияка проблема. Пропускати прийоми їжі загрожує різкими стрибками і падіннями цукру в крові, який відповідає за апетит, так і за ваш вагу. Приймати їжу бажано приблизно в один і той же час щодня, 4-6 разів.

 

 

Перевагу дієтичних продуктів

Знижена жирність продуктів, найчастіше, просто виверт маркетологів, щоб надихнути вас на придбання цього продукту. Жир у них замінюють великою кількістю цукру для смаку і шкідливими добавками для потрібної консистенції.

 

 

Звичка заїдати стрес шоколадом

Солодкість – ще один антидепресант, до якого одразу тягнеться рука, варто тільки ситуації вийти з-під контролю. Високий вміст калорій і жиру не дають вам скидати вагу.

 

Сон після обіду

Після щільного обіду краще прогулятися, щоб розігнати обмін речовин. Тільки не поспішайте відразу займатися важкими фізичними вправами, так само як і не варто завалюватися на диван полежати.

 

Ви не висипаєтеся

У стані, коли організм не відновився, йому потрібні сили для функціонування. Помічаєте, як тягне на солодке та й просто перекусити після важкої ночі? При хронічному недосипанні слід щось змінювати у своєму житті.

 

 

Незручний одяг

Незручний одяг і взуття сковують рухи і не дозволяють вам скинути зайві калорії зайвої прогулянкою або жестикуляцією. Одяг повинна забезпечувати такий рівень комфорту, щоб можна було потягнутися, нахилитися і без проблем пройтися по сходах, наприклад.