Перейти до вмісту

Звички, які призводять до проблем та впливають на якість життя і настрій людини

Образи і жаль про минуле

Звичайно, що негативні спогади, не можуть приносити радість, проте звичка ображатися і жити минулим заважає рухатися у світле майбутнє і досягати поставлених цілей. Енергія, яку можна спрямувати на нові звершення, витрачається на переживання старих образ, негативних емоцій, болю.

Лінощі

У стані стагнації і прокрастинації людина не хоче обтяжувати себе ніякими діями, і чим довше це відбувається, тим сильніше затягує. Звичка лінуватися призводить до того, що з часом людина починає втомлюватися навіть через незначні справи, а енергії на їх виконання просто немає.

Нездоровий спосіб життя

Алкоголь, паління, залежність від ґаджетів, вживання фастфуду — ці шкідливі звички не лише позначаються на фізичному стані організму, але й забирають внутрішні ресурси, зокрема, життєві сили і енергію.

Читайте також: Гарбузовий чізкейк з горіхами та шоколадом

Відсутність здорового сну

Для повного відновлення організму необхідно дотримуватися режиму сну.  Якщо людина ігнорує режим, пізно лягає, встає у різний час, недосипає, негативні наслідки можна спостерігати наочно — зазвичай, вона вже вранці відчуває себе розбитою і втомленою, а її організму потрібно значно більше часу не лише на нові завдання, але й на те, щоб просто оговтатися.

Самокритика

Самокритика може бути гарним мотиватором, однак за постійної незадоволеності собою і власними досягненнями приходить почуття спустошеності і опускаються руки.