Перейти до вмісту

Звички жінки, яка любить своє тіло

Звички для тіла жінки

Достатньо спати – обовязково потрібно для гармонії розуму і душі, та краси. Дефіцит сну веде до руйнування фізичного тіла, веде до депресій, тривожності, також зявляються зайві зморшки.

Потрібно давати час собі для відпочинку, переключатися на більш позитивне, і не вдавати з себе хорошу для всіх. Саме недостатній відпочинок призводить до дратівливості та до зайвої ваги! Якщо ви відчуваєте сильну втому, але маєте ще купа справ по роботі, або ж готувати їсти то краще відпочиньте. Виділіть 20-30 хвилин для аудіокниги або медитації. Цінуєш себе – відпочиваєш для себе!

Достатньо рухатись, не менше і не більше – тілу потрібен рух. Рух це – життя. Навіть коли сумно – пострибала, побігала і вже відчуваєш себе по іншому. Незабувай головне в міру. Рух спалює те, що ви смачне з’їли, рух дає гормони радості, рух – життя. Цінуєш себе – рухаєшся!

Читайте також: Бути сильною – непростий шлях

Доглянутість це – не  раз на рік сходити на манікюр, а на постійній основі доглядати себе. Це має бути як звичка, яка не залежить ні від чого. Не заради соціуму або чоловіка а заради себе. Цінуєш себе – доглядаєш за собою завжди!

Корисно і смачно харчуватися – не дарма кажуть ти те, що ти їси. Не потрібно пхати в себе всяку гидоту, якщо жінка любить себе, цього робити не буде. Цінуєш себе – корисно годуєш себе!

Займатися любовю по- бажанню так, саме за бажанням, а не тому, що хоче партнер або сьогодні треба. Важлива повага до себе і задоволення для себе, тільки тоді жінка здатна дарувати задоволення партнеру. Цінуєш себе – любиш своє тіло.