Історії

Почну з того, що сама винна! При найменшій сварці говорила чоловікові, що піду. І ось, в останній раз він просто зібрав мої речі і відвіз мене назад в рідну домівку.

Почну з того, що сама винна! При найменшій сварці говорила чоловікові, що піду. І ось, в останній раз він просто зібрав мої речі і відвіз мене назад в рідну домівку.

Повернув туди, звідки взяв. Все через мого поганого характеру. Не те щоб зовсім нестерпний характер, злегка розбалувана. Мені 21 рік.

Вийшла заміж в минулому році. Він старший за мене на 6 років. Прямолінійний, спокійний, проте впертий як бик!

Я його дуже сильно люблю, і він мене теж. Але при найменшій нашої сварці, говорила йому ці слова: «піду від тебе, якщо …»

Так повторилося три-чотири рази. В останній раз скандал був через те, що він не ночував удома. І коли я знову вжила свою коронну загрозу, він зняв обручку з мого пальця і ​​відвіз додому.

Читайте також   –На мої 50 років чоловік зробив подарунок на день народження, на ювілей. Від цього подарунка я відходила ще довго.

Крикнувши мені у слід, – розлучаюся! Його мама теж дуже образилася на мене. У пориві гніву вона написала моїм батькам, – поверніть гроші, віддані за калим.

Ваша дочка прийшла проводити над нами експеримент чи що? І багато інших неприємних слів посипалися на мою адресу.

Я не хочу розлучатися, навпаки хочу до нього повернутися. Просила вибачення у нього і у його матері. Вона мені у відповідь, – ти що знущаєшся?

Ми тобі не іграшка, прийшла, захотіла, пішла. А він взагалі мовчить. Ігнорує мене. Не знаю як бути тепер? Не можу його забути і він теж не може просто так, я знаю.

Він просто злий зараз на мене. А якщо він більше не хоче бути зі мною?