Перейти до вмісту

Вістка від чоловіка якого вже не має в живих

Я працювала бухгалтером, моєю начальницею. Їй було вже далеко за 60 вона вдова

У нас в той  почався звітний період  Моя начальниця, як людина відповідальна, на роботу вийшла вже на наступний день після того як її чоловіка не стало . Ми з дівчатами домовилися ні на секунду не залишати її одну.

І ось якраз була моя черга бути з нею. Повертаємося ми з нею після обіду, як до нас підбігає жінка з іншого відділу.

Захекалася вся і буквально викрикує:

– Галина Василівна (так звали мою начальницю), ви уявляєте … до мене уві сні сьогодні ваш чоловік приходив, – відразу випалила вона.

Мені тоді це здалося дуже неправильним вчинком з боку тієї жінки, ну хіба мало хто кому приснився.

– І що? – сухо запитала моя начальниця.

– Він просив вам передати, що з донькою бачився. Дивно це якось … у вас же на кшталт дітей-то і не було. Але дуже сильно просив, щоб я вам це передала, – повідомила безцеремонна тітонька.

Подякувавши її, моя начальниця поспішила піти. Ясно, що я пішла за нею. Повернувши за ріг, Галина Василівна, присіла на лавку і важко задихала.

– Але ж була у мене дочка, – несподівано почала вона, –  Їй всього-то двадцять років було. Чоловік мій довго хворів і прекрасно розумів, що недовго йому залишилося.

Місяці за три до  він мені обіцяв, що якщо зустріне він там її, то пришле мені звісточку. Ось тільки не зрозумію, чому він це-то уві сні прийшов, а не мені. Ми ж з нею ніколи не дружили навіть.

Вимовивши все це, вона закрила очі і якийсь час сиділа, важко дихаючи. Ясна річ, що я її не чіпала, а просто стояла поруч.

– Але ж він все правильно зробив. Приснився б він мені, я б вирішила, що це просто моя свідомість видало бажане за дійсне.

Я б засумнівалася, що він мені дійсно передав звісточку. А так, через чужу жінку … Тим більше вона нічого про нашу дочку не знала ніколи …., – не відкриваючи очей, шепотіла вона.

Потім відкривши їх і подивившись на мене, вона сказала: – Значить, є там щось … після..

Читайте також  Я дуже любила свою свекруху, поки вона не почала лізти та контролювати наше життя, навіть стала ночувати в нас в спальні